kontakt baner - Oferty firm wykonawczych

Partnerzy

WOLF Haus europejski lider domów prefabrykowanych, budowanych na terenie całej Polski. Technologia budowy domów prefabrykowanych, energooszczędnych na bazie konstrukcji szkieletowej stanowi istotny rozwój w zakresie szybkości budowy domu. Domy prefabrykowane – gotowe stanowią alternatywę dla tradycyjnych metod budowy domu. Ich zaletą jest niski koszt eksploatacji, szybki czas budowy, możliwość montażu domu na terenach trudnych i podmokłych. Pełna płyta fundamentowa osadzona pod konstrukcją domu pozwala uniknąć uszkodzeń związanych z osadzaniem się budynku. Ma to szczególnie istotne znaczenie na terenach pokopalnianych.

Espiroproperty

Espiro Property jest dynamicznie rozwijającą się spółką, której początki sięgają 1978 roku. Nasza działalność skupia się na kompleksowej budowie domów jedno i wielorodzinnych na zlecenie Klientów indywidualnych.
Wynikiem naszej pracy są realizacje na terenie całej Polski. Pełny proces obsługi inwestycji jest możliwy dzięki współpracy z Espiro Interior i Espiro Exterior oraz serwisowi DOMO.com.pl. Działając od 40 lat wciąż poszerzamy i dostosowujemy do potrzeb rynku zakres oferowanych usług równocześnie ciesząc się zaufaniem kolejnych Klientów.
Jako autoryzowany wykonawca pracowni Archetyp, firma Espiro Property zrealizuje dowolny projekt z naszej oferty i przeprowadzi bezpiecznie przez cały proces inwestycyjny.

New-House

O firmie

Posiadamy 25-cio letnie doświadczenie w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych. Budujemy każdy rodzaj domów: parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrowe, jak również rezydencje w tradycyjnej oraz nowoczesnej architekturze. Pracujemy na terenie całej Polski, a swoją działalność opieramy na wykwalifikowanych pracownikach, z którymi w większości współpracujemy od kilkunastu lat. Stanowią oni fundament naszej firmy i gwarancję dobrze wykonanej pracy.

Pracownicy biurowi są do Państwa dyspozycji w zakresie przygotowania wycen, ofertowania, logistyki oraz bieżącej obsługi. Z chwilą nawiązania współpracy dedykowany pracownik zadba o prawidłowy przebieg budowy domu.

Na realizowane przez nas domy udzielamy 10 lat gwarancji!